יעקב כהן מנעולן מוסמך24 שעות


"מאסטר כהן" או בשמו הפרטי יעקב כהן, הינו פורץ מנעולים מיומן ומקצועי אשר פועל בתחום זה כך ששירותי פריצת המנעולים אותם מספק "מאסטר כהן" נעשים במיומנות, זמינות, מהירות ויעילות רבה עקב נסיון עשיר אמינות ומסירות לצורכי לקוחותיו. ללא פשרות תוך שמירה על מתן מחיר הוגן ושירות מקצועי לכל לקוח באשר הוא.

יעקב כהן הינו גמלאי משטרה וחוקר בעברו מה שיעיד על אמינות מקצועיות ושירות אדיב ויעיל לכל לקוח באשר הוא.
מגוון עצום של תפקידים במשטרת ישראל החל מחוקר פשעים חמורים, פריצות לבתי עסק, פריצות לבתים, פריצות כספות – ולכן יכול לייעץ בנושא שמירה ומיגון נכון על רכושתכם –כמו כן  מאושר ע"י משרד המשפטים כחוקר פרטי עם תעודות יושר,  ותמיד שמח לסייע ולהסביר ולייעץ על מיגון ראוי לבית או לעסק ללא עלות.

במידה ואתם זקוקים למנעולן אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה בטלפון : 050-8295949 מתחייבים בפני כל לקוחותינו לקבלת שירות מהיר יעיל אמין ומקצועי.

שירותיו של "מאסטר כהן" המנעולן כוללים בין היתר :

  • שירותי פריצה לבית – שירותיו של "מאסטר כהן" המנעולן הם מהירים, זמינים ויעילים – כך שלא תצטרכו להמתין מחוץ לביתכם הרבה זמן.
  • שירותי פריצה לכספות – אנו במאסטר כהן מבינים ויודעים כי חשוב לכם לשמור על דיסקרטיות מוחלטת וסודיות בכל הנוגע לכספות בביתכם ובבית העסק, על כן שירותי פריצת הכספות המקצועיים שלנו מתבצעים באופן מקצועי ודיסקרטי.
  • שירותי פריצה לדלתות פנים וחוץ – למשרדים, עסקים, חנויות ולקוחות פרטיים כאחד.
  • החלפת צילינדר –  בין אם אתם לא בטוחים היכן נעלמו להם מפתחות העסק או הבית ובין אם אתם חוששים כי נמצאים הם בידיים הלא נכונות, על מנת להסיר כל דאגה מליבכם כדאי ואף מומלץ להזמין שירותי החלפת צילינדר מקצועיים, אשר יבטיחו לכם שקט נפשי וידיעה מוחלטת לגבי המצאות המפתחות החדשים בידיים שלכם בלבד.
  • התקנת מנעולים בדלתות חדשות וגם בדלתות קיימות.
  • החלפת מנעולים – טרם מעבר דירה או שמא לאחר מעבר, תמיד מומלץ להחליף את המנעולים בבית ואף במקום העבודה.

מאסטר כהן המנעולן המיומן, מספק שירותי מנעולן מקצועיים ומתמחה בכל שירותי הפריצה, עבודתו מתבצעת באופן מדויק, קפדני ואמין וברשותו הסמכה מקצועית . ותעודת יושר ממשטרת ישראל כחוקר פרטי (המעידה על יושרו ואמינותו) כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם באיש מקצוע הנכון והראוי לעבודה זו.

 


050-8295949

ונחזור אליכם בהקדם
שלח
יעקב כהן
מנעולן מוסמך 24 שעות
חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפ"א - ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפא ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי