יעקב כהן מנעולן מוסמך24 שעות


הדרך הבטוחה ביותר לפרוץ כספות

מה קורה כאשר הכספת שברשותנו איננה נפתחת כראוי? כשאנחנו לא מצליחים להוציא ממנה או להכניס אליה את פריטי הערך שחייבים להיות מוגנים בפני פריצות, גניבות או נזק אחר? לא כדאי להוציא את ארגז כלי העבודה ולנסות לדמיין שאתם פורצים מסרט פשע משובח אלא לקחת צעד אחורה, לנשום עמוק ולהזעיק פורץ כספות מקצועי.

למה לא לפרוץ את הכספת לבד?

הסיבה לכך היא פשוטה. אתם עלולים לעשות נזק לכספת, כזה שיעלה לכם הרבה מאד כסף ואולי ימנע מכם להשתמש בכספת בעתיד. גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים איך לפרוץ את הכספת ושולטים בכלי העבודה שלכם, עדיף להשאיר את העניין למומחה שעושה זאת בעדינות ובלי לפגוע בכספת.
אם תפרצו את הכספת לבד אתם חושפים את עצמכם לבעיות עם חברות הביטוח, שדורשות מבעלי עסקים רבים להחזיק כספת בבית. אם הכספת תינזק ולאחר מכן תחוו פריצה או שריפה, ייתכן וחברת הביטוח תעשה בעיות ולא תתן לכם פיצוי על העניין, בגלל שלא נעזרתם באיש מקצוע מאושר ומיומן.הדרך הבטוחה ביותר לפרוץ כספות

מי הוא פורץ כספות מקצועי?

פורץ כספות הוכשר לכך במסגרת של קורס מנעולנות וקיבל תעודה מטעם משרד הכלכלה (או משרד התמ"ת). הקורס שנפרש על פני מספר מפגשים מלמד את איש המקצוע איך לפרוץ את הכספת בצורה נכונה וטובה, מבלי לפגוע בה ולעשות נזק שלא יהיה ניתן לתקן. הוא לומד להשתמש בכלי עבודה מיוחדים ומצטרף לאנשי מקצוע שכבר עובדים בתחום כדי ללמוד את המיומנות הזאת בפועל.
כלומר, פורץ כספות מקצועי הוא איש שהוסמך לכך וקיבל תעודה שמאשרת זאת, שלמד וביצע את כל מטלות הקורס וצבר ניסיון מקצועי עם השנים. כשאתם מתקשרים לפורץ כספות או לחברה שמתמחה בפריצה ומנעולנות, חשוב לבדוק שאכן מדובר באנשי מקצוע שעברו הכשרה וצברו ניסיון.

איך בוחרים מנעולן לפריצת כספת?

כדי לבחור מישהו שיתאים ולא יעשה נזקים מיותרים כדאי להקפיד על כמה דברים. קודם כל, מומלץ לבחור במנעולן מוכר שיש לו מוניטין בתחום ואתם בטוחים שהוא אדם מוסמך. כדאי לבדוק שהוא מכיר את סוג הכספת שיש לכם ויודע איך היא עובדת וננעלת. תוכלו להגיד לו מראש את דגם הכספת ולבדוק אם הוא יודע איך לטפל בה.
בנוסף, חשוב לוודא שמדובר באדם שיודע לתת שירות. כמו כל בעל מקצוע חשוב שהמנעולן יהיה יעיל ויוכל להגיע במהירות לטפל בבעיה, במיוחד אם מדובר בכספת של בית עסק שיש בה מסמכים, כסף או דברים אחרים שחשובים להתנהלות של העסק.
חשוב להקפיד גם שפורץ הכספות יהיה דיסקרטי. הוא יידע איפה ממוקמת הכספת בבית העסק ובבית, איזה סוג כספת יש לכם ואיך נועלים ופותחים אותה ולכן חשוב לקבל ממנו הבטחה שהמידע הזה נשאר אצלו. פורץ כספות אמין ובעל ניסיון, שמאחוריו לקוחות מרוצים, יהיה הבחירה הטובה ביותר.

פריצת כספות כדאי לשמור לאנשי המקצוע שלומדים ומתנסים בכך בפועל – פורצי הכספות. הם אלו שיידעו איך לפרוץ את הכספת מבלי ליצור נזק, איך לתקן את המנעול ואיך לאפשר לכם להמשיך ולהנות מהשימוש בכספת בבטחון מלא. במקרה הזה, ממש לא כדאי לנסות את זה לבד בבית.


050-8295949

ונחזור אליכם בהקדם
שלח
יעקב כהן
מנעולן מוסמך 24 שעות
חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפ"א - ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפא ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי