יעקב כהן מנעולן מוסמך24 שעות


פורץ כספות

מה עושים במקרה של כספת תקועה שלא נפתחת ? ולמי פונים ?

בשנים האחרונות ניתן לראות בבירור מגמה חיובית ומתחזקת ברכישת כספות פרטיות לבית ולבית העסק, שכן, כאשר יש בביתנו או בבית העסק שברשותנו כספת, הרי שבה מצויים כל דברי הערך החשובים לנו מפז ויקרים לנו עד מאוד.
רבים האנשים אשר בוחרים ל"אחסן" את רכושם היקר ביותר ואף את ממונם בכספות ביתיות אותן הם מתקינים בחדרי חדרים בביתם ולעיתים בבית העסק, אך במקרים רבים מגיעים הם למצב בו הכספת נתקעה, לא נפתחת או שמא תקולה, דבר המחייב את הקריאה וההזמנה של בעל המקצוע "פורץ כספות" למקום.

פריצת כספות על ידי פורץ כספות מיומן, מקצועי ודיסקרטי …

אנו ב"מאסטר כהן" יודעים כמה מלחיץ הרגע בו אתם עומדים חסרי אונים אל מול הכספת האישית שלכם שאיננה נפתחת (ובה כל רכושכם היקר ביותר).
ועל כן מציעים אנו את שירותינו המקצועיים והאמינים תוך שמירה מוחלטת על דיסקרטיות וסודיות, יחד עם הגעה עד לבית הלקוח ! (אין צורך בהובלת הכספת אלינו).
אז אם שכחתם את הקוד לכספת, אבדו לכם המפתחות, או שמא אינכם מצליחים לפתוח את הכספת שברשותכם ללא שום סיבה ברורה….
ראשית קחו אוויר והירגעו, שנית, חייגו אל המומחים של "מאסטר כהן" מנעולן ופורץ כספות אשר יגיעו עד לביתכם ויבצעו את משימת פריצת הכספת באופן מקצועי ודיסקרטי ללא כל נזק.

הגישה לכספת לא מתקבלת ? הכספת תקולה ולא נפתחת ?פורץ כספות מיומן שמחזיר לכם את הגישה לידיים ! חייגו עכשיו : 050-8295949


050-8295949

ונחזור אליכם בהקדם
שלח
יעקב כהן
מנעולן מוסמך 24 שעות
חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפ"א - ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפא ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי