יעקב כהן מנעולן מוסמך24 שעות


פורץ מנעולים ביבנה

פורץ מנעולים ביבנה מספק שירותי פריצת מנעולים תוך זמן קצר ביעילות ובזריזות. אנו פרוצים מנעולים ביבנה והסביבה ומתחייבים להגיע אל בית הלקוח ולטפל בכל בעיה שיש לכם בדלת הבית או הרכב באופן מקצועי תוך שימוש בחלקי החילוף של החברות המובילות בשוק.

להזמנת שירותי פורץ מנעולים ביבנה והסביבה 6 ימים בשבוע 24 שעות ביממה התקשר כעת לטלפון: 050-8295949. ופורץ מנעולים מקצועי יגיע אליך בזמן קצר.

פורץ מנעולים ביבנה

אם הדלת שלכם תקועה, חורקת או שאתם מתקשים לסגור אותה עם המפתח אתם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי שיבוא ויתקן לכם את התקלה. פורץ מנעולים מומחה יגיע אליכם לבית או לעסק ויפתח לכם את הדלת ויתקן אותה תוך זמן קצר. פורץ מנעולים מקצועי יודע לאבחן תקלות ולתקן אותן בצורה נקודתית בכל סוגי הדלתות והמנגנונים הקיימים בעזרת כלי העבודה המיוחדים המצויים ברשותו.

פורץ המנעולים יספק לכם בנוסף לפתיחת הדלת ובמידת הצורך מנגנון חדש ותקין שיתאים בדיוק לסוג הדלת הקיימת אצלכם ושיחזיק שנים רבות של שימוש ויעבוד בצורה חלקה. כל עבודה אשר מבוצעת על ידי פורץ מנעולים מחברתנו נושאת תעודת אחריות של שנה על העבודה ועל חלק החילוף אשר סיפק כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הדלת לאחר התיקון לא תשוב ותעשה בעיות בעוד מספר חודשים.

אנו מאמינים במתן שירות מקצועי, אמין ומהיר לכלל לקוחותינו ועל כן נכללים בין לקוחותינו: מוסדות ממשלתיים, לקוחות פרטיים, גופים ציבוריים, מוסדות ביטחוניים, לקוחות עסקיים, חברות, מוסדות חינוך, מפעלים, חברות הייטק ועוד. כל פורץ מנעולים בחברתנו מחזיק ברישיון לעסוק בתחום ובעל וותק של 3 שנים לפחות בנושא המנעולנות.

פורץ מנעולים ביבנה מספק שירותים נלווים נוספים בהם: שכפול מפתחות, פריצת כספות ותיקון מנגנוני נעילה, שכפול מפתחות לרכב, פריצת דלתות רכבים, חילוץ מפתחות תקועים, פתיחת תיקי מסמכים ועוד.


050-8295949

ונחזור אליכם בהקדם
שלח
יעקב כהן
מנעולן מוסמך 24 שעות
חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפ"א - ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפא ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי