יעקב כהן מנעולן מוסמך24 שעות


פורץ מנעולים

פורץ מנעולים הוא אחד מבעלי המקצוע האידאלים ביותר אליו אנו פונים במקרה חירום, בהם לא ניתן לפתוח מסיבה כזו או אחרת את דלת הבית, הרכב או המשרד להיכנס אליו או לצאת ממנו והוא זה שאמור לספק עבורנו פתרון אטרקטיבי ומידי למצב בו אנו נמצאים, שכן מצב שכזה תופס אותנו דווקא במקרים בהם אנו ממהרים להגיע למקום כלשהו ותופס אותנו לא מוכנים לתרחיש שכזה, מצב כשלעצמו מתסכל ומעצבן במקצת.
אולם מצד שני חשוב לא להילחץ, להירגע להתעשת על עצמינו, חשוב שלא לנסות להפעיל כוח ולחץ על הדלת, מה שעלול להוביל לגרימת נזקים מיותרים הן לדלת והן למנעול עצמו, על כן, חשוב ואף מומלץ שיהיה לכם בהישג יד כרטיס ביקור של פורץ מנעולים, אשר יגיע אליכם במהירות האפשרית ויחל אתכם מהמצב בו אתם נמצאים.

מה הם המקרים בהם אנו זקוקים לפורץ מנעולים של דלת הבית ו/או דלת הרכב ?

ישנם לא מעט סיבות בהם אין אפשרות לפתוח את דלת הבית ו/או הרכב, בניהם מקרה בו מפתח דלת הבית אבד או נגנב, מקרה בו המפתח נשבר ו/או התעקם בתוך הצילינדר ואין כל אפשרות להוציא אותו, מקרים אשר מסיבה כזו או אחרת נגרם נזק לצילינדר הדלת ועוד סיבות כאלה ואחרות.
גם ברכב כמו לבית ישנם לא מעט סיבות בהן אין כל דרך ואפשרות לפתוח את דלת הרכב כגון: מקרה בו מפתח הרכב אבד, מקרים בהם מפתחות הרכב נשברו בתוך הסוויץ' של הרכב, מקרה שמסיבה כזו אחת המפתחות ננעלו בתוך הרכב ואין כל גישה להוציא אותם ועוד סיבות רבות ואחרות אשר מחייבות אותנו פנייה לקבלת שירות מפורץ מנעולים מוסמך ומקצועי, אשר בעזרת הידע, הניסיון והאמצעים הנכונים יוכל לסייע לנו ולספק עבורנו פתרון מידי ויעיל.


050-8295949

ונחזור אליכם בהקדם
שלח
יעקב כהן
מנעולן מוסמך 24 שעות
חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפ"א - ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפא ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי