יעקב כהן מנעולן מוסמך24 שעות


מנעולן בגדרה

אחד מאנשי המקצוע ששירותיהם נדרשים בגדרה מעת לעת הוא מנעולן. איש מקצוע חשוב זה אולי איננו צריך להגיע ללקוח באופן שגרתי ויום יומי, אבל כאשר מגיע הרגע שבו הוא נדרש, אין ספק שחשוב לבחור באדם אמין, מקצועי, מנוסה ואחראי.

בשורות הבאות נלמד כמה דברים על מנעולן בגדרה ונשפוך אור על הדרכים שבהן נמדד איש המקצוע בתחום.

מנעולן בגדרה לבית ולעסק

אין ספק שמרבית האנשים שומרים על מפתחות הבית או העסק בצורה טובה. עם זאת ולמרות הכל, קורים מקרים של אבדן, גניבה ואפילו של שבירה של מפתח (בתוך או מחוץ למנעול עצמו). מנעולן בגדרה, אם כן,צריך להיות איש מקצוע בקיא, שיכול לספק שירות של פריצה ולהתמודד עם כל דלת נעולה כשאין בסביבה מפתח.

במקביל, איש מקצוע כזה צריך לדעת להתמודד גם עם מצבים כגון:

  • כספת ביתית או עסקית נעולה וללא אפשרות של פתיחה רגילה.

  • הינעלות בתוך הבית או בתוך חדר.

  • פריצת רכב, כאשר הלקוח נעול בפנים.

  • החלפת צילינדר ועוד.

מנעולן בגדרה
תמיד זמין

כאשר בוחרים מנעולן בגדרה חשוב להתייחס לא רק לצד המקצועי והטכני של התפקיד. היבט חשוב לא פחות הוא עניין הזמינות. לא משנה אם מדובר על בית שנפרץ ומחייב החלפת מנעול או על צורך בגישה מידית לתכולת כספת סגורה, ללקוח חשובה מאוד זמינות מיטבית.

לכן, איש מקצוע אמיתי בתחום המנעולים צריך לספק שירות בכל מקום ובכל זמן שבו שירותיו נדרשים.

יש על מי לסמוך

כאשר נזקקים למנעולן, חשוב להקפיד ולבחור באדם אמין, שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. מי שמקבל גישה מלאה לבית הלקוח או למנעולים ולמפתחות שלו, חייב להיות אדם ללא רבב, בעל המלצות ואמינות.התפשרות בנושא זה פשוט איננה יכולה לעלות על הדעת.


050-8295949

ונחזור אליכם בהקדם
שלח
יעקב כהן
מנעולן מוסמך 24 שעות
חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפ"א - ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי חבר באירגון קרנות השוטרים בישראל ואיפא ארגון השוטרים בישראל וארגון השטרים הבן לאומי